ban2

Роскомнадзор може заблокувати Google в Росії

Блокування може очікувати на компанію за невиконання закону про новинних агрегаторах в РФ, який набирає чинності з 1 січня

Американська компанія Google може бути заблокована на території Росії, якщо не створить окрему юридичну особу для внесення до спеціального реєстру, повідомляє macdigger.ru.

Зокрема, Роскомнадзор наказав всім іноземним компаніям, які володіють новинними агрегаторами, зареєструвати на території РФ окрему юрособу. На виконання цього припису компаніям відведуть перший квартал наступного року.

"В іншому випадку компанії будуть заблоковані на території РФ за невиконання місцевого законодавства", - зазначає видання. У американської компанії в Росії вже є юрособа – ТОВ "Гугл", однак основним напрямком його роботи є рекламна діяльність, а не інформаційні послуги.

Закон про новинних агрегаторах в РФ вступає в силу 1 січня 2017 року. Крім іншого, він передбачає, що власник ресурсу несе відповідальність за контент новинних видань, якщо вони не зареєстровані як ЗМІ. Нагадаємо, Google покращує алгоритм пошуку новин з метою боротьби з фейками.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"