ban2

На борту Ту-154 була доктор Ліза, яка незаконно вивозила дітей з Донбасу

На борту літака Ту-154 Міноборони РФ, який зазнав краху 25 грудня біля берегів Сочі, перебувала виконавчий директор організації Справедлива допомога Єлизавета Глінка, більш відома як доктор Ліза, повідомили в Міноборони РФ.

Її ім'я значиться в списку пасажирів, що знаходилися на борту Ту-154, який оприлюднений на сайті Міноборони РФ. Також цю інформацію підтвердили в організації. "Ввечері 24 грудня 2016 року виконавчий директор МГО Справедлива допомога Е. П. Глінка вилетіла рейсом Міноборони до Сирії. Вона супроводжувала гуманітарний вантаж для університетського госпіталю Тішрін в Латакії", - заявили в організації.

Зазначимо, що організація, заснована доктором Лізою в 2007 році, вивозила дітей з Донбасу до Росії. На сайті організації сказано, що вона надавала "допомогу в організації лікування важкохворих і поранених дітей, постраждалих у зоні бойових дій на південному сході України, у різних лікувальних установах Російської Федерації (за письмовою заявою та у супроводі батьків або законних представників)".

У той же час в 2015 році в МЗС України зажадали від Москви безумовного погодження вивезення дітей з Донбасу з Києвом, інакше такі дії є незаконними і розглядаються як міжнародне викрадення дитини. "Будь-яке перевезення дітей-громадян України через державний кордон повинне відбуватися виключно з чітким дотриманням українського законодавства, за наявності відповідних дозвільних документів, а також документів, що посвідчують особу дитини та її належність до українського громадянства", - наголосили в МЗС на початку березня 2015 року.

За інформацією сепаратистських ресурсів, доктор Ліза за два роки вивезла з окупованого Донбасу майже 500 українських дітей нібито на лікування до РФ.

Крім того, доктор Ліза відома своїм запереченням присутності російських військ в Донбасі. Російську агресію на сході України вона називала "з'ясуванням стосунків між ополченцями і українською армією".

Єлизавета Глінка є членом Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

Нагадаємо, що 25 грудня військовий літак Ту-154 вилетів з Сочі після дозаправки о 5:20 за московським часом, а о 5:40 за московським часом зник з радарів диспетчерів. Літак прямував з підмосковного аеродрому Чкаловський в Сирію.

В 1,5 км від чорноморського узбережжя Сочі на глибині 50-70 метрів виявлені фрагменти корпусу Ту-154.

На борту літака були вісім членів екіпажу і 84 пасажира - військовослужбовці ЗС РФ, артисти ансамблю ім. Александрова і дев'ятеро представників російських телеканалів Перший канал, Звєзда, НТВ.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"