ban2

Призначені для Казахстану продукти з Білорусі під час транзиту зникають у Росії - Россільгоспнадзор


КИЇВ. 24 листопада. УНН. Заборонені до ввезення в Росію продукти, що експортуються з Білорусі в Казахстан, зникають на території РФ. Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду з посиланням на відеосюжет "Ведомости", передає УНН.
Повідомляється, що з Європи завозиться рослинна продукція, яка не має права вступати на територію Росії. Вона йде з Білорусі транзитом до Казахстану через територію РФ, і на території РФ зникає.
Зазначається, що Россільгоспнадзор був змушений такий транзит призупинити, і дозволити з умовою, що такий транзит здійснюватиметься тільки через офіційні пункти пропуску.
Також вводяться обмеження на постачання продукції ряду тваринницьких підприємств Білорусії, оскільки вони порушили санітарні вимоги Митного союзу.
У відомстві заявили про обмеження поставок продуктів з Білорусії через реекспорт. Контроль вводиться через підозру на контрабанду з Євросоюзу. Поки мова йде про рослинну продукцію.
Нагадаємо, із серпня в відповідь на санкції, які Захід ввів проти Росії через події в Україні, Москва оголосила про повну заборону на поставки яловичини, свинини, овочів і фруктів, м'яса птиці, риби, сирів, молока і молочних продуктів з України, країн Євросоюзу, Австралії , Канади, Норвегії та США.
З жовтня Росія заборонила імпорт низки м’ясних продуктів з ЄС. Заборона стосується свинини, курятини, яловичого жиру та м’ясних субпродуктів. У “Россільгоспстандарті” заявляють, що у цих продуктах були виявлені заборонені і шкідливі домішки.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"