ban2

С.Наришкін назвав "непристойним" запровадження Заходом санкцій проти Росії


КИЇВ. 24 листопада. УНН. Спікер Держдуми Сергій Наришкін назвав "непристойним" запровадження західними країнами санкцій проти Росії. Про це він сказав, виступаючи на міжнародній конференції "Президент, парламент, інтеграція", передає УНН з посиланням на ТАРС.
"Країни, які називають себе правовими державами, просто не мають права так поводитися. Це непристойно. Санкції є не чим іншим, як інструментом грубого політичного та економічного тиску і шантажу. Вони, безумовно, суперечать і нормам міжнародного права, і нормам Світової організації торгівлі", - зазначив він.
При цьому спікер Держдуми додав, що "в умовах наростання кризових явищ на світових ринках, падіння цін на енергоресурси та санкцій політики Заходу Росія і Казахстан дають приклад оперативного реагування на виникаючі виклики".
"Значні резерви, накопичені завдяки розумній фінансовій політиці останніх років, дозволяють впроваджувати масштабні антикризові програми, надають стійкості економікам Росії та Казахстану. На тлі рецесії в Європейському союзі, а тепер і в третій економіці світу - Японії, наші країни показують хоча і невелике, але економічне зростання", - резюмував С.Наришкін.
Зазначимо, Рада ЄС у вересні прийняла рішення ввести додаткові обмеження з доступу ряду російських банків і компаній до ринку капіталу ЄС. Також була введена заборона на надання послуг для проектів з видобутку глибоководної, арктичної і сланцевої нафти. Крім того, була розширена заборона на експорт до Росії товарів подвійного призначення.
Також Україна, Чорногорія, Ісландія, Албанія і ряд інших держав приєдналися до останнього пакету санкцій Євросоюзу стосовно Росії.
Водночас у ЄС заявляють, що санкції щодо РФ не можуть бути послаблені, поки не будуть відведені російські війська.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"