ban2

У Держдумі РФ запропонували Європі вигнати США з НАТО


КИЇВ. 25 листопада. УНН. Спікер Держдуми Сергій Наришкін запропонував європейцям вигнати США з НАТО, повідомляє УНН з посиланням на "ТАСС".
"У мене є фантастична пропозиція: я б запропонував європейським партнерам вигнати з блоку США", - наголосив політик, виступаючи в рамках дискусії на міжнародному "круглому столі" на тему "Шляхи подолання кризи в Європі".
"І я впевнений, що рівень стабільності та безпеки в Європі досить швидко повернеться в належний стан", - додав С.Наришкін.
Довідка УНН: НАТО (Північноатлантичний альянс) - міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 28 держав Північної Америки і Європи. П'ять держав беруть участь у програмах НАТО з розширення партнерства, Сербія веде перемовини щодо приєднання до програми індивідуального плану партнерства з НАТО, а Фінляндія заявила про можливість приєднання до НАТО в майбутньому. Держави-члени НАТО розташовані на двох материках — Євразії та Північній Америці. За час існування Альянсу з нього не вийшла жодна держава
Альянс стоїть на захисті своїх країн-членів від загрози агресії: головним військово-політичним принципом організації є система колективної безпеки, тобто спільних організованих дій всіх її членів у відповідь на напад ззовні.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"