ban2

Франція знову відклала заплановану поставку “Містраля” Росії


КИЇВ. 25 листопада. УНН. Франція вирішила відкласти заплановану поставку Росії вертольотоносця “Містраль” у зв’язку з кризою на сході України. Про це йдеться в заяві Єлисейського палацу, передає УНН з посилнанням на “Радіо Свобода”.
“Президент Франції вважає, що ситуація на сході України все ще не дозволяє здійснити поставку корабля. Видача експортної ліцензії припиняється до наступного повідомлення”, — наголошується в повідомленні.
Раніше сьогодні з заявою, що умови передачі “Містраля” Росії ще не виконані, виступив міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс.
Нагадаємо, за контрактом перший корабель повинен був прибути до Росії в жовтні. 20 серпня президент Франції Франсуа Олланд заявив, що в разі посилення напруженості навколо України Франція може переглянути свою позицію щодо продажу авіаносців "Містраль" Росії.
18 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала французькі власті відмовитися від експорту в РФ вертольотоносців типу "Містраль" (Десантні кораблі типу "Містраль" - універсальні десантні кораблі-вертольотоносці, які виробляються французькими компаніями.)
Водночас у Росії заявили, що судитимуться з Францією, якщо не отримають "Містралі".
Зазначимо, що президент Франції Франсуа Олланд заявив, що однією з умов для відновлення Францією поставок "Містралів" в Росії є припинення вогню і політичне врегулювання ситуації в Україні.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"