ban2

У Москві закривають прес-центр "Новоросія"

У столиці Росії закривається прес-центр "Новоросія" - офіційний інформаційний орган терористичних республік Донбасу

У прес-центрі розповіли, що тепер офіційна інформація буде приходити через Донецьке та Луганське агентства новин, передає Еспресо.TV з посиланням на "Газета.Ru".

Зокрема, у прес-релізі, розісланому ЗМІ, йдеться про тимчасове призупинення діяльності прес-центру в зв'язку з "реорганізацією роботи". У ньому наголошується, що прес-центр створювався в період, "коли через репресії української влади щодо журналістів, а також через війну, що почалася на південному сході України, на Донбасі була фактично припинена робота засобів масової інформації". Зараз же ситуація змінилася.

Прес-центр запрацював у квітні 2014 року. Спочатку ресурс називався "Юго-Восток", потім був перейменований в "Новоросію". За даними видання, його патронував близький до помічника президента Росії Владислава Суркова голова Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков.

Тепер прес-центр "Новоросія" зведе до мінімуму розсилки і оновлення новинної стрічки, залишиться авторський блог "Війна і мир", в якому публікуються інтерв'ю терористів.

22 грудня глава "ДНР" Олександр Захарченко підписав указ "Про створення Державного підприємства "Донецьке агентство новин" (ДАН). За даними джерела, близького до Кремля, ДАН і ЛАН пов'язані зі структурами російського державного агентства ТАСС, якому нібито доручено працювати з новими агентствами в першу чергу. За відомостями "Газети.Ru", ТАСС дійсно активно розвивав інформаційну сітку в Криму перед "референдумом" і після нього.

У той же час, джерело в ТАСС повідомило в неофіційній бесіді, що ніякої особливого взаємодії з терористичними інформагентствами не здійснюється, з ними працюють, як і з іншими джерелами інформації: "Активно беремо у них інформацію, посилаючись на них, зрозуміло".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"