ban2

Е.Світоліна вийшла у півфінал турніру в Стенфорді

КИЇВ. 8 cерпня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA Premier в американському Стенфорді. У чвертьфінальному матчі харків'янка, посіяна під 8 номером, за 2 години 21 хвилину зламала опір американської тенісистки Елісон Ріск – 4:6, 7:5, 6:1, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.
На рахунку українки 4 ейси і 4 подвійні помилки. Еліна вже втретє в кар'єрі виходить у півфінал турніру WTA Premier (до цього харків'янка грала у півфіналах турнірів в Ухані та Брісбені).
За вихід у фінал Світоліна посперечається з п'ятою ракеткою турніру Ангелік Кербер з Німеччини. Відзначимо, що особистий рахунок зустрічей між цими тенісистками 2-2, проте 2 останні матчі (у чвертьфіналах турнірів в Ухані та Брісбені) виграла українка.
Водночас стало відомо, що перша ракетка України візьме участь і в наступному заокеанському турнірі - WTA Premier з призовим фондом понад 2 мільйони 300 тисяч доларів Rogers Cup у Торонто, Канада. На старті цього турніру суперницею харків'янки буде екс-перша ракетка світу Вікторія Азаренко з Білорусі. Цього року тенісистки вже грали в Досі, тоді перемогу здобула Азаренко – 6:3, 6:7 (4), 6:1.