ban2

Росія вже скиглить, що в неї відберуть "допінгові" медалі чемпіонату світу

Міністр спорту Росії Віталій Мутко заявив, що здогадується, яким буде фінальний результат досліджень Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) по чемпіонатах світу 2005 і 2007 року

Росія, передчуваючи загрозу, вже готується захищати виграні її атлетами медалі, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Р-Спорт".

"Зрозуміло, що сьогодні в IAAF повний хаос, зараз ми чекаємо результату досліджень по чемпіонатах світу 2005 і 2007 року, і здогадуємося, яким він буде. Але це не привід чогось побоюватися. Нам потрібно буде посилити нашу делегацію на чемпіонат світу в Пекіні, щоб у команді були юристи, які вирішували б питання у разі виникнення", - каже Мутко.

IAAF у вівторок оголосила, що повторне тестування проб легкоатлетів c чемпіонатів світу 2005 і 2007 років виявило ще 28 спортсменів з несприятливими показниками допінг-тестів. Їх імена не називаються, поки триває розслідування. Проте під підозрою перебуває бігунка Тетяна Томашова, яка в 2005 році виграла "золото" світової першості на дистанції 1500 м.

Як уже повідомлялося, Томашова таки їде у Пекін, щоб виступити на чемпіонаті світу, який триватиме з 22 по 30 серпня.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"