Сьогодні п'ять українських тенісистів стартуватимуть на US Open
- Опубліковано в Спорт
- 0 коментарів
КИЇВ. 31 cерпня. УНН. Сьогодні 5 українських тенісистів стартуватимуть в основній сітці в одиночних чоловічому і жіночому розрядах на заключному в сезоні 2015 року турнірі із серії Великого шлему — Відкритому чемпіонаті США. Завтра до них приєднаються ще два українських спортсмени, передає УНН.
Перші пари тенісистів з’являться на нью-йоркських кортах о 18-й годині за київським часом.
З представників українського тенісу першою має шанс вийти на хард тенісного стадіону “Флешинг Мідоу” Еліна Світоліна, котра гратиме у другому запуску на 14-му корті проти росіянки Єлизавети Кулічкової.
Цього ж дня Катерина Козлова на 5-му корті проведе зустріч з американською тенісисткою Бетані Маттек-Сендс.
Сергій Стаховський вийде на матч у третій ігровій парі на дев’ятому корті проти Джона Міллмана з Австралії.
На 4-му корті з іншим австралійським тенісистом — Семом Гротом — зустрінеться Олександр Долгополов.
І нарешті, Ілля Марченко на стадіоні імені Луїса Армстронга поміряється силами з французом Гаелем Монфісом.
Нагадаємо, що пізніше що одиночному розряді серед жінок стартуватимуть також Леся Цуренко і Катерина Бондаренко.
Загалом боротьбу в основі чоловічого і жіночого одиночного розрядів почнуть відразу сім тенісистів. Востаннє так багато наших гравців було сім років на Ролан Гаррос, але тоді кількість не переросла в якість.
- Джерело інформації: http://www.unn.com.ua
Схожі матеріали
- Світоліна перемогла першу ракетку світу на турнірі в Брісбені
- Українська тенісистка обіграла олімпійську чемпіонку-2016
- Біля консульства Росії у Нью-Йорку пікетували за звільнення Сенцова
- Американська модель Роксі Монро зробила фотосесію в українських вишиванках на вулицях Нью-Йорка
- У Нью-Йорку відкрили будку крику від стресу після виборів

