ban2

Шість нагород вибороли українці на "Гран-прі" зі стрибків у воду

На восьмому, передостанньому, етапі серії "Гран-прі" зі стрибків у воду в Куала-Лумпурі наші спортсмени вибороли "золото" і п'ять бронзових нагород.

Анастасія Недобіга стала чемпіонкою на 3-метровому трампліні - 321,25 бала, повідомляє Еспресо.TV.

Компанію їй на п'єдесталі пошани склала Вікторія Кесарь, яка пропустивши вперед китаянку, показала третій результат в цій дисципліні - 296,00.

У синхроні дівчата теж стали третіми - 280,95, поступившись китаянкам (304,50) та малазійкам (288,75).

У синхронних стрибках з вишки Влада Таценко та Ганна Красношлик піднялися на третю сходинку подіуму - 273,33.

Серед чоловіків бронзовим призером на 3-метровому трамліні став Олег Колодій - 428,80, якого випередили китайський (476,60) та малазійський спортсмени (436,10).

Колодій та Недобіга в запеклій боротьбі фінішували на "бронзовій" позиції і в змаганнях змішаних дуетів на трампліні - 287,28. Срібним призерам - господарям турніру - вони програли зовсім трохи - 42 сотих бала.