ban2

Україна перемогла Фінляндію у відборі ЧС-2018

12 листопада в Одесі збірна України перемогла Фінляндію у відбірковому матчі чемпіонату світу-2018

Україна – Фінляндія 1:0

Гол: Кравець, 25.

Україна: П'ятов - Бутко, Кучер, Ракицький, Соболь - Степаненко - Ярмоленко, Зінченко (Ротань, 67), Коваленко (Шахов, 89), Коноплянка (Циганков, 83) - Кравець.

Фінляндія: Градецьки - Арківуо, Вяльсянен (Саксела, 83), Араюурі, Тойвіо, Райтала - Ринг (Маркканен, 46), Маттіла, Хальсті (Лам, 63), Лод - Пуккі.

Попередження: Кравець, Ракицький, Зінченко, Соболь - Лам

Перемогу збірній України в Одесі на стадіоні "Чорноморець" приніс гол Артема Кравця на 25-й хвилині, забитий після відмінного проходу Євгена Коноплянки лівим флангом.

Команда Андрія Шевченка перемогла 1:0, набрала 8 очок і пішла на зимову перерву у кваліфікації на другому місці. Випереджає українців Хорватія, яка сьогодні перемогла Ісландію – 2:0 - та тепер має 10 пунктів. "Вікінги" з 7 балами опустилися на третю позицію. Четвертою йде Туреччина, яка здолала на своєму полі Косово – 2:0 – і вже заробила 5 очок. У фінів та косоварів залишилося по 1 очку.