ban2

Ріднау 2016. Україна перемагає в одиночній змішаній естафеті

Тренери кажуть, що найчастіше перемога на якомусь, навіть незначному, змаганні здатна докорінно вплинути на подальші виступи спортсмена на основних стартах. Другий етап Кубку IBU в Ріднау важко назвати зовсім вже незначною подією, але, можливо, саме впевнена перемога в одиночному міксті стане відправною точкою в сезоні не тільки для Анастасії Меркушіної і Артема Тищенко, а й для всієї української команди.

Меркушина, що повернулася на Кубок IBU для набуття впевненості у виступах, зробила переможний ривок вже на першому етапі, який вона блискуче виграла при 16-секундній перевазі! Не підвів і Артем Тищенко, він переграв досвідченого Олексія Волкова і на вогневому рубежі, і на трасі.

На останньому колі рвати жили вже не було сенсу, але і майже 22 секунди відриву від росіян на фініші виглядають цілком переконливо. Особливо потрібно відзначити класну стрільбу наших спортсменів, вони лише тричі за вісім рубежів зверталися по допомогу запасних патронів. І це при тому, що з 26-ти збірних, які конкурували з Україною, більше половини заробляли штрафні кола.

Цікава боротьба розгорнулася за бронзу, в якій білорус Юрій Лядов упустив подіум зайвим промахом на останньому рубежі, віддавши медаль збірній Чехії. Але успіхи білоруських біатлоністів на старті сезону на різних рівнях викликають повагу.

Вже після закінчення гонки судді поставили збірну Франції також на третє місце. З їх установкою на вогневому рубежі були проблеми.

1. Украина Україна (0+3) 38:52.4
2. Россия Росія (0+5) +21.7
3. Франция Франція (2+7) +1:00.4
3. Чехия Чехія (1+4) +1:00.4
5. Беларусь Білорусь (0+4) +1:03.3
3. Австрия Австрія (0+6) +1:08.5
6. Германия Німеччина (0+6) +1:12.3

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"