ban2

Понад 1000 російських атлетів з 30 видів спорту маніпулювали допінг-пробами, - звіт ВАДА

33

Понад 1000 російських спортсменів були залучені до маніпуляцій з допінг-пробами у 30 видах спорту
Про це йдеться у другій частині доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА), повідомляють російські ЗМІ.

"Понад тисячу російських спортсменів, які змагаються в літніх, зимових видах спорту і в паралімпійському спорті. Вони були залучені до маніпуляцій з допінг-пробами або отримали вигоду з цього. На підставі інформації, наданої міжнародним федераціям і ВАДА. Серед них 503 представника літніх видів спорту (82%) і 92 представника зимових видів (18%)", - йдеться в доповіді.

Додамо, другу частину звіту комісії під керівництвом Річарда Макларена представляють сьогодні в Лондоні.

  • У грудні-2014 німецький телеканал ARD зняв документальний фільм про допінг у російському спорті.
  • Після скандалу IAAF не допустили до участі в Олімпіаді легкоатлетичну збірну Росії.
  • Нагадаємо, що 18 липня, у своїй доповіді Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) визнало достовірною інформацію про те, що на Олімпіаді в Сочі російські чиновники з відома міністра спорту підміняли проби спортсменів.
  • На його основі ВАДА рекомендувало МОК, Міжнародному паралімпійському комітету і всім міжнародним спортивним федераціям усунути російських спортсменів від участі в своїх змаганнях.
  • Також МОК на підставі доповіді Макларена закликав міжнародні федерації із зимових видів спорту заморозити підготовку до міжнародних змагань в Росії.
  • 7 грудня МОК продовжив дію санкцій проти Російської Федерації і закликав не проводити змагання у країні.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"