Корейські скелетоністи теж не поїдуть у Росію на чемпіонат світу
- Опубліковано в Спорт
- 0 коментарів
Південна Корея не посилатиме свою команду зі скелетону на чемпіонат світу-2017 на знак протесту проти проблем допінгу в Росії, яка прийматиме змагання
Про це повідомляє агентство Yonhap.
Таке рішення було прийнято після публікації другої частини доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) під керівництвом Річарда Макларена, в якому Росія звинувачується в допінгових махінаціях на Олімпійських іграх-2014 у Сочі.
Рішення щодо участі бобслейної команди в змаганнях поки не прийнято.
Чемпіонат світу з бобслею та скелетону відбудеться 13 - 26 лютого в Сочі.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Утечка информации о визите ДОПИНГ-офицеров вызвала массовое снятие атлетов с турнира в России
- В целях защиты основ конституционного строя, нравственности, здоровья, прав и законных интересов других лиц, обеспечения обороны страны и безопасности государства россиянам запрещают СМОТРЕТЬ на испанский хамон!!!!
- Для тих, хто каже про мир з росією: «Моторола» витягнув пістолет і вистрелив два рази у голову мого сина, сказавши: «Я его уже вылечил». І засміявся
- Любой товар, купленный у мокшан убивает. Убивает в прямом смысле.
- В России жить — словно спать в гробу