ban2

13-річна львів’янка стала абсолютною чемпіонкою на змаганнях з гімнастики в ОАЕ

Вихованка львівського спортивного клубу «Ніка», член юніорської збірної України з художньої гімнастики Христина Погранична впевнено перемогла на першому Міжнародному турнірі з художньої гімнастики DuGymCup 2016, який відбувався в Дубаї 9-13 грудня.

Львів’янка Христина Погранична успішно обійшла конкуренток у всіх трьох індивідуальних видах і в багатоборстві, здобувши чотири золоті медалі, повідомляє Zaxid.net.

Високі оцінки дозволили піднятись гімнастці на найвищу сходинку п’єдесталу. За рішенням журі турніру львів’янку нагородили титулом «Міс майстерність».

Призерами першого арабського турніру стали ще три вихованки львівського спортивного клубу «Ніка» (тренер Ірина Руда): Анастасія Гурська (2005р.н) – друге місце у вправі з булавами, Алекса Еверц (2007р.н) стала першою у вправі з булавами і посіла друге місце у багатоборстві; Луїза Любімова (2008р.н.) – перше місце у багатоборстві.

Цей турнір став першим в історії ОАЕ такого високого рівня і зібрав у Al Manara Sports Hall понад 200 гімнасток із 22 країн світу. У рамках DuGymCup 2016 для молодих гімнасток відбувся також майстер-клас української прими, бронзової призерки Олімпіади-2016 Ганни Різатдінової.

Нагадаємо, раніше Христина завоювала усі золоті медалі на турнірі з художньої гімнастики у Бельгії.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"