ban2

Стаховський розгромив 7 ракетку світу на турнірі в Марселі

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у півфінал турніру серії АТР-250 у французькому Марселі
Про це повідомляє Zn.ua, передає Еспресо.TV.

У чвертьфінальному матчі українець у трьох сетах обіграв другу ракетку турніру, переможця Відкритого чемпіонату Австралії-2014 роки швейцарця Станісласа Ваврінку 6:4 3:6 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину 51 хвилину. На рахунку Стаховського 5 ейсів і 1 подвійна помилка. Українець спромігся реалізувати перший зароблений ним матчбол.

Це третя перемога Сергія над гравцем першої десятки у професійній кар'єрі. Раніше йому вдалося обіграти Роджера Федедера і Ернестса Гулбіса на Вімблдоні в 2013 і 2014 роках відповідно. Це - перший півфінал Сергія на турнірах ATP у нинішньому сезоні і шостий в кар'єрі.

Наступний суперник українського тенісиста визначиться у французькому Дербі між Жілем Симоном і Жеремі Шарді.

На шляху до півфіналу, до перемоги над Ваврінкою, киянин обіграв чеха Лукаша Росола і німця Яна-Ленарта Штруффа.