ban2

Біатлоністка Семеренко стала чемпіонкою світу в мас-старті

Українська біатлоністка Валентина Семеренко стала чемпіонкою світу у мас-старті під час чемпіонату світу у Контіолахті, Фінляндія.

На старті гонки вперед вирвалася білоруська біатлоністка Дарья Домрачева, яка на цьому чемпіонаті світу не зуміла завоювати жодної медалі.

Українка Валентина Семеренко відмінно відстрілялась на першому вогневому рубежі, а от лідерка цієї дисципліни, фінка Кайса Макарайнен, допустила три промахи і поїхала на штрафні кола. Інша українська біатлоністка Ольга Абрамова заробила два штрафні кола.

На другому вогневому рубежі Дарья Домрачева і Валентина Семеренко відстрілялися без промахів. На жаль, в Ольги Абрамової був знову промах і ще одне штрафне коло.

На третьому вогневому рубежі Валентина Семеренко зуміла закрити усі мішені без промахів, а лідерка гонки Дарья Домрачева допустила два промахи і поїхала відпрацьовувати два штрафні кола.

На четвертому вогневому рубежі Валентина Семеренко відстрілялась на відмінно і першою покинула стрільбище. До фінішу жодна суперниця українки не зуміла наздогнати її. Таким чином Валентина Семеренко стала чемпіонкою світу у мас-старті.


1. Валя Семеренко (Україна) - 34.32,9 (0+0+0+0)
2. Франциска Пройсс (Німеччина) - відставання 6,2 (0+0+0+1)
3. Карін Обергофер (Італія) - +12,6 (1+1+0+0)
...28. Ольга Абрамова (Україна) - +3.36,6 (2+1+2+1)

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"