ban2

Українка здобула перемогу на легкоатлетичному міжнародному турнірі в Японії

КИЇВ. 10 травня. УНН. Легкоатлетка Анна Міщенко виграла забіг на міжнародному турнірі в Японії "IAAF World Challenge– Seiko Golden Grand Prix", передає УНН з посиланням на ФЛАУ.
Українка Анна Міщенко почала новий сезон з перемоги на змаганнях серії "IAAF World Challenge– Seiko Golden Grand Prix", які проходять в Японії. У бігу на дистанції 1500 метрів наша атлетка завершила з найкращим результатом сезону в світі й рекордом змагань – 4,02,47 хв.
Найближча переслідувачка Міщенко, ефіопка Гудаф Цегай, показала час 4,03,09 хв.
"Сезон лише починається і це був мій перший старт. Я задоволена і перемогою, і результатом", - повідомила переможниця змагань.
Відзначимо, що ще одна українка, Ірина Новожилова, виступала в секторі для метання молота, де з результатом у 66,86 метрів стала восьмою. Перемогла у цій дисципліні словачка Мартіна Храснова (74,27 м).