ban2

Порошенко: Україна не буде питати дозволу сусідів при виборі шляху розвитку країни

Президент Петро Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів у Ризі заявив, що Україна не буде питати дозволу сусідів при виборі шляху розвитку країни.

Президент Петро Порошенко обіцяє враховувати тільки думку народу України і не звертати уваги на позицію країн-сусідів при виборі шляху розвитку країни.

Про це повідомляє Європейська правда.

Він порівняв українську позицією з тим, як вели себе під час підготовки до Ризького саміту Білорусь і Вірменія. Як відомо, вони довгий час не погоджувалися приєднатися до спільної заяви саміту через фразу про анексію Криму, яка дратує РФ.

"Це – показовий приклад. В російській сфері впливу кожна країна повинна дотримуватися принципів, які нав'язуються з одного центру. Європейський союз – це принципово інший всесвіт, тут кожен може мати свою думку і свою позицію", - пояснив він.

"У кожної країни повинна бути можливість обрати свій шлях розвитку. Зараз Україна платить занадто велику ціну за своє право обирати свій власний шлях. І цей шлях буде залежати від народу України, ми не будемо питати дозволу у кого-небудь за кордоном", - підкреслив Порошенко.

Раніше УНІАН повідомляв, що президент Петро Порошенко заявив про відсутність політичних перешкод для введення безвізового режиму, залишилися тільки технічні питання.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"