ban2

“Укрпошта” відновила свою роботу в Авдіївці

КИЇВ. 10 липня. УНН. Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” відновило роботу відділення поштового зв’язку у місті Авдіївка (Донецька область), яке тривалий час не працювало через загрозу нападу з боку бойовиків, передає УНН з посиланням на прес-службу підприємства.
“Головною умовою „Укрпошти“ при відновленні роботи відділення стала безпека поштовиків при виконанні службових обов’язків. Тепер маршрут військового патруля пролягатиме і через територію, де розташоване відділення, для забезпечення безпеки його працівників”, — йдеться в повідомленні.
Додамо, що зараз на території Донецької області, підконтрольній українській владі, працює 399 відділень поштового зв’язку. При цьому вісім відділень не працює через реальну загрозу для життя працівників.
В “Укрпошті” планують відновити їх роботу “щойно загрози терористичного характеру зникнуть”.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"