ban2

В Україні створять мультимедійну платформу іномовлення, - Стець

До кінця року в Україні планують створити незалежний міжнародний медіахаб, який розповідатиме про всі новини України

Про це повідомив на засіданні уряду міністр інформаційної політики Юрій Стець, передає Еспресо.TV.

"Медіаплатформа показуватиме новини України про культуру, інновації, історію України, про реформи та туризм, який може бути цікавим іноземцям", - повідомив міністр.

За його словами для керування медіахабом при міністерстві буде створена наглядова рада.

"В цю наглядову раду увійдуть два співголови експертної ради при міністерстві, один з них від громадськості, інший - від міністерства, також увійде голова громадської ради при міністерстві та 4 керівники медіаресурсів (міжнародна кореспондентська мережа, телеканал, інформаційне агентсто і студія продакшн медіадім)", - додав Стець.

В Україні існує закон "Про редакційну раду" за яким квота розподіляється 50% на 50%, тобто одну половину редакційної ради становлять журналісти, іншу - обирає керівництво, менеджери, засновнии ЗМІ.Для роботи медіахаба, запровадять нову схему розподілу квот.

"У новому медіахабі всі 100% представників редакційної ради будуть журналісти. Жодного представника якогось бізнесмена чи політика. Всі права належатимуть журналістам, щоб жоден державний чиновник не вплинув на контент телеканалу чи вчинив тиск на журналістів", - наголосив Стець.

Платформа буде російськомовною, передбачається також, що існуватимуть окремі редакції, що будуть мовити кримськотатарською мовою та робити новини про Крим.

"Платформа буде доступною на кабельних мережах, розробляться додатки для смартфонів, плануємо підписати світові договори з керівниками готелів Туреччини,Єгипту і т.д", - повідомив міністр.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"