ban2

Турчинов оглянув нові українські БТРи: Ця бойова машина краща за російські аналоги (фотогалерея)

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після огляду нового БТР-3Е заявив, що цей варіант бойової машини значно кращий, ніж випущені російським оборонпромом аналоги.

"Випускати кращу техніку, ніж у ватників, - цього для нас замало. Ми ставимо більш амбітні завдання перед нашим оборонпромом: випускати військову техніку і зброю, яка повинна бути однією з кращих в світі!", - сказав Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

За його словами, на техніку виробництва українського оборонпрому постійно росте попит, зокрема, на ці конкретні машини.

Як відзначив секретар РНБО, на початку виробництва бронетранспортер був оснащений деталями та двигунами російського виробництва.

"Сьогодні, коли ми розірвали військову кооперацію з агресором, у цієї машини немає жодної деталі російського виробництва. Все виробляється в Україні, починаючи від корпуса, який зварюється прямо на бронетанковому заводі, завершуючи дрібними деталями", - наголосив він.

Турчинов додав, що єдина імпортна деталь - це двигун Deutz або Mercedes.

"Тому сьогодні в Україні на двигунах Mercedes їздять не тільки олігархи, а й наші військові", - сказав він.

Бойовий модуль машини має на озброєнні 30-міліметрову скорострільну пушку, кулемет, АГС та дві протитанкові ракети: "Це значно краще, ніж бойове забезпечення відповідної техніки російського виробництва. Це модуль виключно зроблений від початку і до кінця нашими виробниками. Уся зброя, яка в ньому використовується, - це українська зброя".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"