ban2

Народні депутати пропонують збільшити відповідальність за “джинсу”

Народні депутати пропонують збільшити відповідальність за “джинсу”
КИЇВ. 25 серпня. УНН. Ряд народних депутатів, які представляють франції партії “Батьківщина” та “Блоку Петра Порошенка” у Верховної Ради, зареєстрували законопроект № 2474а-1 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження передвиборної агітації та протидії прихованій рекламі, пише УНН.
“Розповсюдження в засобах масової інформації реклами, яка не ідентифікована як така відповідно до вимог законодавства, зокрема під виглядом інформаційних, новинних матеріалів — тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб редакції або телерадіоорганізації — від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — йдеться у тексті законопроекту.
Законопроект вносить зміни до Законів України “Про рекламу”, “Про місцеві вибори” і Кодексу України про адміністративні правопорушення. Законопроект має обмежити термін агітації в часі, а також сприяти плюралізму представлення позицій кандидатів на місцеві вибори у медіа.
Час агітації через зовнішню рекламу законопроект істотно обмежує.
“Розповсюдження агітації, будь-якої інформації з метою спонукати голосувати за певного кандидата, партію або не голосувати за них, а також з метою привернути увагу до такого суб’єкта чи підтримати інтерес до нього — не допускається на носіях зовнішньої реклами, а іншими засобами допускається лише в період з наступного дня після реєстрації відповідних кандидатів (списку кандидатів) на виборах і до останньої п’ятниці включно перед днем голосування на відповідних виборах”, — йдеться у законопроекті.
Будь-який матеріал у ЗМІ повинен містити позицію не одного кандидата на проблему. Якщо журналістський матеріал просуває позицію одного то повинен бути позначеним як реклама, пропонують автори законопроекту.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"