ban2

Упродовж доби на українському кордоні виявили трьох осіб, яких розшукує Інтерпол

КИЇВ. 29 серпня. УНН. Сьогодні двічі у пункті пропуску “Бориспіль” відбулося спрацювання баз даних “Інтерполу”. В одному випадку відносно громадянина Литви, який прибув рейсом “Вільнюс (Литва) — Київ (Україна)”, а в іншому — щодо громадянина України, який оформлявся на рейс “Київ— Анталія”. Про це УНН повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.
По даних випадках поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві.
Також у пункті пропуску “Кучурган-авто” під час здійснення заходів контролю у прикордонників Білгород-Дністровського загону спрацювала база даних “Інтерполу” відносно громадянина Молдови, який знаходиться у розшуку. Наразі затриманого передано співробітникам МВС та по факту виявлення втікача поінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Києві.
Нагадаємо, у рамках запровадження заходів з лібералізації візового режиму з ЄС на українському кордоні більшість пунктів пропуску обладнані системами автоматичного біометричного контролю. Зокрема, як уже повідомлялося, з 15 серпня перевірка документів здійснюється як за українськими оперативними базами даних так і за базами даних Інтерполу, що дозволило підвищити безпекову складову.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"