У Дніпропетровську відкрили першу в Україні платформу з розвитку космосу
- Опубліковано в Україна змінюється
- 0 коментарів
Вчора у Дніпропетровську відкрили проект із розвитку космосу – перший в Україні SPACE HUB.
Про це пише Еспресо.TV з посиланням на сайт Дніпропетровської обласної ради.
Повідомляється, що це професійна платформа для нових ідей у космічній сфері. Вона містить бізнес-інкубатор для космічних, інженерних та IT start-up, event-зону для наукових заходів та музей науки, де розмістять прототипи унікальних наукових розробок.
"SPACE HUB – це платформа для ініціативних людей, молодих вчених, які генерують унікальні ідеї з розвитку космічної галузі. Амбітна ідея належить резидентам бізнес-інкубатору InnovationBox, який ми відкрили минулого року. Ми створюємо сприятливе середовище, де ідеї та проекти трансформуються в успішні бізнес-компанії. І у нас є результати – за час існування InnovationBox 5 проектів отримали інвестиції в розмірі 250 тис. доларів", - каже голова облради Дніпропетровщини Євген Удод.
За його словами, механізм дуже простий: хлопці приходять зі своїми ідеями в бізнес-інкубатор.
"Тут їх навчають, надають експертну підтримку, допомагають в бізнес-плануванні. У підсумку ідея трансформується в готовий бізнес-проект, який можна пропонувати донорам, інвесторам, банкам. Це ефективна система, яка дає молодим підприємцям перший імпульс для розвитку", – добавив Удод.
Наразі молоді підприємці вже мають ряд конкретних пропозицій для розробки – це контроль психологічного стану космічних туристів та електродвигун для супутника.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- На 27 окрузі в Дніпропетровській області перемогла Ричкова
- Рада перейменувала Дніпропетровськ
- У Лаврова депутатів, які перейменували Дніпропетровськ, назвали "зомбі-недоучками"
- Філатов пропонує провести "Євробачення" у Дніпропетровську
- Піймали сепаратиста, який закликав до створення "Дніпропетровської народної республіки"

