ban2

Харківські копи в першу ніч патрулювання розкрили вбивство

Харківська патрульна поліція в першу ж ніч чергування розкрила вбивство 20-річного юнака.

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook, передає Еспресо.TV.

"О 00.20 на телефон 102 надійшов дзвінок від жителя Комінтернівського району, який повідомив, що в квартирі будинку, на вулиці Матросова 14-а, знайдений труп молодого чоловіка з ознаками насильницької смерті. Вже за кілька хвилин на місце злочину прибув наряд патрульної поліції, який виявив труп чоловіка віком 20 років", - пише Геращенко.

За словами нардепа, виявилося, що молодий хлопець18-ти років був закоханий у дівчину. Однак вона його кинула і закохалася в іншого. Знехтуваний молодий чоловік вистежив дівчину разом з її новим хлопцем і вбив його ударами ножа

"Зі слів очевидців особу підозрюваного було встановлено нарядом патрульної поліції. Його дані були негайно передані через електронний планшет патрульних до центру управління нарядами поліції і вже за кілька хвилин були розіслані всім екіпажам патрульних та слідчо-оперативним групам при районних відділках міліції.

О 01.35 невдалий вбивця був затриманий оперативними співробітниками поліції в одному з можливих місць його проживання", - підсумував Геращенко.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"