ban2

Реконструйований "Жовтень" запрацює вже наступного тижня

Київський кінотеатр "Жовтень" відкриють у неділю, 18 жовтня.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на LB.ua.

Директор кінотеатру Людмила Горделадзе підтвердила, що "Жовтень" буде готовий прийняти глядачів вчасно.

"Я буваю там по шість разів на день і запевняю вас, що кінотеатр буде відкрито вчасно. Запрошую всіх охочих на відкриття, буде прем'єра українського фільму, правда, я не можу говорити якого саме", - повідомила Горделадзе.

Водночас активіст громадської організації "Врятуй "Жовтень" Сергій Щелкунов висловлює побоювання, що ремонт не буде закінчено вчасно. "Київська влада просто хоче попіаритися на цьому. Там пройде прем'єра українського фільму, але що буде далі - незрозуміло. Ця ситуація абсолютно аналогічна з проектом "Поштова площа" - суцільна показуха", - говорить Щелкунов.

Горделадзе сказала також, що в поширенні інформації про зрив термінів реконструкції зацікавлений "інший кандидат". Очевидно, мова йде про одного з політичних опонентів мера Кличка. (Пан Щелкунов зізнався кореспондентові, що співпрацює з кандидатом від партії "УКРОП"). У кожному разі директор кінотеатру запевняє, що він почне свою роботу 18-го.

Нагадаємо, минулого року двоє студентів підпалили кінотеатр "Жовтень", аргументувавши свій вчинок тим, що хотіли зірвати показ фільму на ЛГБТ-тематику. Після мітингу біля міської адміністрації влада виділила сумарно 53 млн гривень на реконструкцію кінотеатру. Палії отримали умовний термін за хуліганство.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"