ban2

У Києві арештували елітну яхту олігарха-втікача Курченка

Печерський райсуд Києва наклав арешт на моторну яхту Princess 72Y, власником якої є опальний олігарх з оточення Віктора Януковича Сергій Курченко.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Першу інстанцію".

Відповідну ухвалу суд прийняв 10 вересня поточного року.

Згідно з інформацією, арешт був застосований за клопотанням ГПУ в рамках розслідування про нанесення збитків державі в розмірі понад 1 млрд грн.

У документах зазначено, що Держфінмоніторинг України дізнався про яхту Курченка від латвійських колег, які виявили угоду купівлі-продажу судна між фірмою Finberg Limited (бенефіціарним власником є ​​Курченко) і Mriya Marina Ltd.

Виробником моторної яхти Princess 72Y є суднобудівний завод Princess Yachts International, який розташований, згідно з даними компанії, в місті Плімуті (Великобританія).

"Інтер'єр кают відрізняється шляхетністю за рахунок використання ретельно відібраних оздоблювальних матеріалів, деревини та шкіри", - повідомляє виробник.

У судових матеріалах йдеться про те, що протягом 2009-2013 років Курченко заволодів майном Мінвуглепрому, зокрема, великими обсягами зрідженого газу. У ГПУ вважають, що своїми діями олігарх завдав збитків державі на суму понад 1 млрд грн.

Нагадаємо, раніше терористи "ДНР" звинуватили Курченка в розкраданні їхніх грошей.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"