ban2

Яценюк розповів, який американський бізнес привезла міністр торгівлі США в Україну

До України приїхало керівництво "Сіті Банку", компанії "Каргілл", "Дюпон", "Ханівелл" та "Вестінгаус", а також венчурний фонд "Ен Сі Ейч Кепітал"

Про це повідомляє Еспресо.ТВ.

"Та дорожная карта, яка опрацьовувалася під час наших переговорів з "Сіті Банком" - це необхідність проведення конференції із залучення інвестицій в Україну, щоб кредитно-гарантійні установи країн великої 20-ки провели з нами зустріч з приводу збільшення обсягу інвестицій в українську економіку", - сказав сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Він пояснив, що присутність компаній "Каргіл" та "Дюпон" пов'язана з розвитком аграрного сектору та "є ключовою в наших двосторонніх економінчних відносинах".

"Ен Сі Ейч Кепітал" - це венчурний фонд ,який вкладає в українську економіку і буде надалі вкладати, якщо необхідно далі проводити реформи", - наголосив прем'єр.

Компанія "Ханівел", за його словами, сконцентрована в першу чергу на інвестиції в енергетичний сектор і в енергоефективність. 

"Починаючи з лічильників і закінчуючи модернізацією української енергетики - це спільне завдання, яке ми поставили на наших переговорах з американським бізнесом", - сказав Яценюк.

Він зазначив, що з американською компанією "Вестінгаус" український "Енергоатом" проводить проект диверсифікації ядерного пального.

"Сподіваємося, що для продовження цього проекту у нас буде можливість отримувати додаткове фінансування, в тому числі, і від американського "Ексім Банку", - сказав прем'єр.

Він також подякував американській міністру торгівлі Пенні Пріцкер за те, що "сьогоднішня зустріч є дуже прагматичною, ефективною, так як приїхав реальний американський бізнес, який демонструє не на словах, а на ділі, що вони інвестують, готові розвивати українську економіку, готові сюди привозити новий стиль і вид управління і що наші двосторонні відносини розвиваються як дипломатично так і економічно".

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"