ban2

РОБОТОДАВЦІВ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВ МОБІЛІЗОВАНИХ

На роботодавців, які порушуватимуть права мобілізованих в особливий період працівників на збереження робочого місця й виплату зарплати під час проходження служби, накладатимуть штафні санкції. За законопроект, яким посилюється відповідальність за порушення встановлених законом соцгарантій мобілізованим, проголосували 234 народних обранців.

Відповідно до закону, юридичні та фізичні особи-підприємці за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, призваним на військову службу, сплачуватимуть штраф у десятикратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Законом також доповнено статтю 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення новою частиною, згідно з якою порушення вищезазначених пільг та гарантій тягне за собою накладення на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян – суб'єктів підприємницької діяльності штрафу у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"