ban2

Держкіно знову фінансуватиме фільми в Україні

Українсько-італійською комедією "Ізі", зйомки якої розпочнуться цієї зими, Держкіно повертається до фінансування виробництва і розповсюдження національних і копродукційних фільмів

Про це сказав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, передає Укрінформ.

"Цей проект для нас є значущим через те, що це перша українсько-італійська копродукція, і для нас дуже важливо працювати разом з італійськими колегами, бо Італія - велика кінематографічна країна. Цим проектом Держкіно повертається до фінансування повнометражних ігрових фільмів і взагалі до фінансування виробництва та розповсюдження національних і копродукційних фільмів. Так сталося, що першим проектом, з яким ми можемо підписати договір, - очевидно, вже цього тижня - і профінансуємо до кінця поточного місяця, буде проект "Ізі", - сказав Іллєнко.

Він зазначив, що цей проект уже давно у виробничих планах Держкіно. Робота над фільмом мала початися влітку, але було внесено деякі зміни і зйомки почнуться взимку. Востаннє контракт на отримання державної фінансової підтримки виробництва фільмів був підписаний ще на початку зими 2014 року.

"Нам вдалося цього року налагодити ефективну співпрацю по вчасному надходженню коштів з державного бюджету нашим кіновиробникам, що дозволило відновити низку проектів. А потім у вересні відбулися дуже важливі для нас рішення, які збільшили бюджет державної підтримки кіновиробництва і розповсюдження фільмів на 100 млн грн. Тобто зараз він складає 164 млн грн. І таким чином у нас є кошти і відповідні можливості підтримувати не тільки цей проект, а багато інших", - розповів голова Держкіно.   

Пилип Іллєнко висловив сподівання, що фільм "Ізі" користуватиметься успіхом в Італії, Україні та в інших країнах Європи та світу.

Раніше повідомлялося, що Держкіно відмовило у державній реєстрації двом російським серіалам та сімом фільмам.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"