ban2

Світовий банк виділить $560 млн на ремонт доріг в Україні

Світовий банк дозволив Міжнародному банку реконструкції та розвитку надати позику у 560 млн доларів для фінансування проекту розвитку дорожньої галузі в Україні

Про це повідомляє прес-служба Світового банку.

Позика призначена для реалізації низки заходів, пов'язаних з поліпшенням управління мережею автомобільних доріг, транспортного сполучення та експлуатації доріг та дорожньої безпеки на ділянці автомагістралі Полтава-Харків.

Зокрема, значна частина фінансування піде на модернізацію приблизно 100 кілометрів автодороги М-03, а саме - ділянки Полтава-Валки.

"Модернізація буде проходити за стандартами дороги першої категоризації: це буде автомагістраль з чотирма смугами руху і високим рівнем безпеки, включаючи аварійний бар'єр по центру і, при необхідності, бар'єрами по сторонах дороги", - йдеться в повідомленні прес-служби банку. 

Про це у своєму пості на Facebook також написав Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський: "М-03 (Київ-Харків) буде по всій протяжності 1-ї категорії".

Проект планується завершити до 2021 р. За результатами тривалість поїздки з Полтави до Харкова має скоротитися з 140 хвилин до 96.

Крім того, частина фінансування призначена для технічного обслуговування і поліпшення дорожньої безпеки на приблизно 840 кілометрах основних національних транспортних коридорів України.

Раніше стало відомо, що Світовий банк надасть Україні $120 тис. на проект «прозорих» доріг.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"