Україна вперше переживе зиму без російського газу, - Яценюк
- Опубліковано в Україна змінюється
- 0 коментарів
Вперше за всю історію країни Україна переживе зиму без російсього газу. Про це під час зустрічі з послами заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє Еспресо.TV.
"Україна вперше переживе зиму без російського газу, і це реальна реформа і реальний крок до того, що Україна диверсіфікувала постачання природнього газу і завдяки нашій спільній діяльності з міжнародними партнерами добились енергетичної незалежності для країни", - сказав Яценюк.
Про те, як Україна позбавилась залежності від російського блакитного палива читайте у матеріалі: "Газпромонезалежна". Україна вижила без російського газу.
Повідомлялось, що "Нафтогаз України" закуповує газ в Європі за ціною нижче 200 доларів за 1 тис. кубометрів.
Media
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Утечка информации о визите ДОПИНГ-офицеров вызвала массовое снятие атлетов с турнира в России
- В целях защиты основ конституционного строя, нравственности, здоровья, прав и законных интересов других лиц, обеспечения обороны страны и безопасности государства россиянам запрещают СМОТРЕТЬ на испанский хамон!!!!
- Для тих, хто каже про мир з росією: «Моторола» витягнув пістолет і вистрелив два рази у голову мого сина, сказавши: «Я его уже вылечил». І засміявся
- Любой товар, купленный у мокшан убивает. Убивает в прямом смысле.
- В России жить — словно спать в гробу

