ban2

На автошляхах Київ-Чоп і Київ-Ковель з'являться нові патрульні

До кінця травня на автодорогах міжнародного значення Київ – Чоп і Київ – Ковель будуть нести службу нові патрульні поліцейські. Про це повідомив засупник голови Нацполіції Олександр Фацевич, передає прес-служба Нацполіції.

Заступник голови Нацполіції висловив упевненість, що патрульні поліцейські проявлять себе як справжні професіонали і будуть не лише новими обличчями правоохоронної системи, але й запорукою довіри людей до поліції та успіху реформ, що тривають.

"Головна відмінність нових поліцейських полягає у ставленні до людей, у повазі до них, в усвідомленні виконання патрульними сервісної функції", - зазначив він.

Фацевич повідомив, що до кінця травня поточного року на автодорогах міжнародного значення Київ – Чоп і Київ – Ковель будуть нести службу нові патрульні поліцейські.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"