ban2

Переконувати діаспору інвестувати в Україну буде ще і офіс ЄБРР у Вашингтоні

У Вашингтоні, неподалік від Білого дому, відкрився офіс Європейського банку реконструкції та розвитку. Президент ЄБРР Сума Чакрабарті в інтерв’ю «Голосу Америки» пояснив, що робота цього офісу буде націлена на залучення інвестицій зі США, Канади та Мексики в країни, де працює банк.

«Ми будемо робити семінари, тренінги з компаніями - не лише у Вашингтоні, але і в інших містах – пояснювати їм, що таке ЄБРР, і переконувати спільно інвестувати в країни, де працює банк. Ми можемо їм запропонувати нашу експертизу, можна сказати, «ринкову розвідку». Інвестори, які ніколи не інвестували в регіон ЄБРР, думають, що це робити занадто ризиковано та складно. Ми хочемо показати цим компаніям, що якщо ви стаєте партнерами ЄБРР, то ви зможете без особливого ризику заробити. У нас є преференційний кредит в цих країнах, вони також є нашими акціонерами, отже нас там серйозно сприймають. Також у нас дуже низький відсоток неповернення кредитів».

За словами Чакрабарті, одна з країн, куди будуть залучатися інвестиції, - Україна, яка є другою за обсягом інвестування з боку банку після Туреччини.

«Я б хотів переконати бізнесменів в Північній Америці інвестувати в Україну. У минулому році я був в Канаді і виступав перед канадською діаспорою, серед яких багато бізнесменів. Це має бути перша цільова аудиторія, яка б інвестувала у батьківщину предків. Але в них теж є чимало занепокоєнь. Наша робота - їх переконати і привести в Україну».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"