ban2

МІП: В Україні презентовано нову газету «Кримське слово»

25 квітня в ІА «Укрінформ» відбулася презентація нової газети «Кримське слово» за участі заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, випускаючого редактора «Народна армія» Наталії Ткачук, кримського журналіста «Крим.Реалії» Олександра Янковського та головного редактора «QHA» Гаяни Юксель.

Випуск газети пов’язується з інформаційною деокупацією Криму. Цільовою аудиторією газети є мешканці Криму та Херсонської області.

Тетяна Попова наголосила на актуальності випуску нової газети та повідомила про те, що газета «Кримське слово» є спільним проектом Міністерства оборони України, журналістів видань «QHA», «Крим реалії» та «Херсон Онлайн». Збирає матеріал та друкує Наталя Ткачук – випускаючий редактор «Народна армія». Міністерство інформаційної політики підтримує цей проект.

Гаяна Юксель повідомила, що завдання журналістів полягає у відображенні реальних подій в Криму без замовчування, не змінюючи їх, об’єктивно та неупереджено висвітлюючи реалії.

За словами Олександра Янковського газета буде містити основну інформацію для тих, хто немає можливості постійно перебувати в мережі Інтернет, переглядати телевізійні передачі або збирати інформацію у радіоефірі. Газета покликана відображати те, що насправді відбувається з українськими громадянами.

На сьогодні вже готується до випуску 2-й номер газети «Кримське слово». Тираж газети 20000 примірників, 8 шпальт.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"