ban2

Інсталяція під назвою "Населяючи тіні" постане на місці Леніна на Бессарабці

Інсталяція під назвою "Населяючи тіні" постане навколо постаменту на місці пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка в Києві. Про це повідомляє офіційний сайт фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Постамент Леніна на Бессарабці "облагородить" мексиканська художниця Синтія Ґутьєрес, яка перемогла в конкурсі на найкращий проект художньої інтервенції на місці колишнього пам'ятника Леніну в Києві.

Конкурс проходив у рамках проекту "Суспільна угода", що відбуватиметься в липні цього року в ІЗОЛЯЦІЇ та складатиметься з виставки, дискурсивної програми та мистецької інтервенції.

Ґутьєрес запропонувала побудувати навколо постаменту Леніна сходи, щоб кожна людина відчула рух історичних символів – від піднесення до занепаду та забуття.

"Моя робота має на меті поставити під сумнів усталені схеми, що нас оточують", - пояснює художниця.

Ґутьєрес сподівається, що її проект спровокує дискусію та рефлексію щодо нав’язування пам'яті, системних помилок, порожнечі, ідентичності та захоплення простору.

Інсталяція під назвою "Населяючи тіні" постане навколо постаменту на місці пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка в Києві на початку липня.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"