ban2

В Україну прибули безпілотники Raven із США вартістю понад $12 млн

Пайєтт наголосив, що США будуть продовжувати надавати допомогу Україні у сфері безпеки та оборони. На виконання раніше досягнутих домовленостей, сьогодні, 27 липня 2016 року, до Києва прибула партія дронів від США. Про таке йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу ЗСУ у Facebook.

"В рамках програми "Ініціативи з відновлення довіри в Європі" (ERI) американське оборонне відомство передало ЗСУ значну кількість найсучасніших безпілотних летальних апарати RQ-11B Analog Raven Systems загальною вартістю понад $12 млн", – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що днями надзвичайний та повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт наголосив, що США продовжать надавати допомогу Україні у сфері безпеки та оборони. Крім того, сприяння ЗСУ є одним із пріоритетів зовнішньої політики США на середньострокову та довгострокову перспективу.

У Генштабі ЗСУ додали, що це черговий вантаж міжнародної технічної допомоги від одного зі стратегічних партнерів України. Нині надана допомога є нелетальною, оскільки БПЛА не оснащені озброєнням. RQ-11 Raven – розвідувальний безпілотний літак, вагою менше двох кілограмів, що має цифрову камеру нічного або денного бачення. Особливість літаків цього типу полягає в легкості запуску та невибагливості до майданчика приземлення. Радіус дії – 10 км.

На сторінці під назвою "Оружие Украины" у Facebook повідомили, що "контракт вартістю $9,05 млн з американською компанією AeroVironment Inc. на виготовлення цих безпілотників був укладений у 2015 році командуванням Сухопутних військ США". У повідомленні також йдеться, що українські розрахунки цих БПЛА вже пройшли навчання у США. Контракт передбачає поставку 24 комплектів (або 72 од.) А тривалість польоту апарату – 45-60 хвилин.

Як повідомляв 5.ua, 2 липня 2016 року Україна напередодні саміту НАТО отримала найсучасніші контрбатарейні станції із США.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"