ban2

Порошенко заклав капсулу під будівництво найбільшого на Львівщині заводу Nexans

Сьогодні, 18 серпня, під час робочого візиту на Львівщину президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії закладення капсули на місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж у Бродах.

«Всі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ в країні, і рішучими діями, в тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати», – зазначив Петро Порошенко на будівельному майданчику, передає прес-служба президента.

Президент подякував інвесторам за віру в Україну. «Те, що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє, означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну», – додав Петро Порошенко.

Додамо, що новий завод у Бродах буде уже третім заводом Nexans на Львівщині. Ця французька компанія спеціалізується на виробництві кабельно-провідникової продукції. Перший завод Nexans відкрила у Перемишлянах у 2008 році, другий – у Золочеві.

Це буде найбільше підприємство концерну Nexans в області. Завод введуть в експлуатацію в червні 2017 року, буде створено 2 тис. робочих місць. Продукцією підприємства користуються всесвітньо відомі компанії, зокрема концерн BMW.

Додамо, що Петро Порошенко також проінспектував сьогодні ремонт дороги Броди-Червоноград, яка донедавна була в аварійному стані. Як запевнили президента посадовці області, ця дорога готова на 80%, ремонтні роботи ще тривають, проте планують, що до 24 серпня їх закінчать. Трасу ремонтують за кошти від перевиконання митних зборів, роботи виконують ОНУР та одеська компанія «Автомагістраль-Південь».

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"