ban2

В Україні запрацює служба реабілітації поранених в АТО

Президент Петро Порошенко підтримав ініціативу про запровадження офісу Уповноваженого з надання допомоги в реабілітації українським військовим, пораненим в АТО

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко провів зустріч з командою українських військових, що брали участь у щорічному марафоні морських піхотинців США у Вашингтоні. Під час розмови військові висловили ініціативу щодо заснування офісу уповноваженого президента з надання допомоги в реабілітації українським військовими, що отримали поранення в зоні проведення АТО", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Порошенко підтримав їх ініціативу і запропонував очолити у майбутньому цю структуру санітарному інструктору медичної роти 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування "Захід" Збройних сил України Вадиму Свириденку, який отримав поранення та в результаті обмороження втратив кінцівки.

"Я особисто бачив новину про вашу участь у цьому марафоні і в цей момент я пишався своєю країною. Я був дуже гордий за наших воїнів, які на весь світ продемонстрували мужність, здатність долати труднощі і потужну силу духа", - звернувся до учасників зустрічі Президент.

Порошенко зауважив, що це також є ще одним прикладом ефективної співпраці України з країнами НАТО у напрямку надання медичної допомоги, протезування та соціальної реабілітації військових, що отримали поранення в зоні АТО

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"