ban2

Президент підписав закон, якиий спростить експорт послуг

Президент Петро Порошенко підписав закон, який мінімізує адміністративні бар'єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних контрактів, зарахування валютного виторгу, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон називається "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг".

Президент вважає ухвалений закон дуже важливою ініціативою, реалізація якої стала можливою завдяки спільним зусиллям Національної ради реформ, уряду і профільних міністерств, Верховної Ради, громадськості та бізнесового середовища і Президента.

"Переходимо від електронних закупівель до електронного укладання контрактів. Нарешті це відбулося", - додав Президент.

Документ мінімізує адміністративні бар'єри під час процедур укладення зовнішньоекономічних контрактів, зарахування валютного виторгу, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Зазначається, що відтепер укладення зовнішньоекономічних договорів буде можливим не лише в письмовій, а і в електронній формі. Закон також закріплює заборону банкам вимагати переклад документів українською мовою, у разі якщо вони оформлені англійською, рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом і може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"