ban2

На Донбасі біля лінії розмежування планують встановити ще три телевежі

У Луганській області планують поставити дві телевізійні вежі, а в Донецькій області встановлять вежу у Покровському.

Про це повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець перед відкриттям відновленої телевежі на горі Карачун у Слов’янську, пише «Українська правда».

За його словами, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій пропонує закласти на це у бюджеті 50 мільйонів гривень.

Натомість голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що поки розглядається питання побудови вежі в Покровському, планується встановити два передавачі ближче до лінії фронту.

Це пояснюється тим, що вежа на Карачуні через географічні особливості регіону не дістає до лінії розмежування: її радіус покриття 63 кілометри за висоти 186 метрів. А отже українське мовлення не потрапляє на окуповані території.

Стець також повідомив, що за затримку здачі вежі на Карачуні, яку планували відкрити ще 5 липня, є покарані, але відмовився уточнити, хто саме і як саме.

Як відомо, телевежу на Карачуні будував за власні обігові кошти Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РТТ), з бюджету нічого не дали.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"