ban2

У зоопарку Києва відкрили "сонячне дерево"

У Київському зоопарку відкрили перше у столиці "сонячне дерево", призначене для підзарядки електронних пристроїв. Про це повідомляє Укрінформ.

В дереві є 4 панелі загальною потужністю близько 400 Вт і 10 USB-виходів для того, щоб відвідувачі зоопарку змогли заряджати свої телефони та планшети.

"Це дерево ми вирішили встановити саме в зоопарку, тому що тут багато відвідувачів. Також у нас була домовленість з керівництвом: вони беруть його на баланс і будуть за ним наглядати, щоб попередити можливі акти вандалізму. Зараз, зимою, воно повільніше працює, тому що менше сонця, а влітку вони зможуть заряджати одночасно 10 пристроїв", - сказав голова молодіжного крила об'єднання "Самопоміч" у м. Києві Олександр Козяр.

Активіст уточнив, що в наступному році планується встановлення більшої кількості подібних конструкцій в кожному районі Києва.

За словами заступника генерального директора Київського зоопарку Сергія Харькова, наразі обговорюється можливість встановлення ще одного "сонячного дерева" на території зоопарку.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"