ban2

Fitch вважає націоналізацію ПриватБанку важливою для банківського сектору

Націоналізація та рекапіталізація ПриватБанку дозволить зменшити вразливість банківського сектору. Про це заявляють спеціалісти Міжнародного рейтингового агентства Fitch, повідомляє прес-центр відомства.

Зазначається, що ситуація навколо ПриватБанку демонструє, з якими викликами зтикається українська влада під час ухвалення структурних реформ і підвищення стійкості державних фінансів.

"Націоналізація і запланована рекапіталізація найбільшого банку України є ключовим кроком щодо зменшення уразливості банківського сектору", - наголшують у Fitch.

У відомстві пояснюють, що попри прогрес України у поліпшенні здоров'я фінансової системи, капіталізація банківського сектору залишається низькою, а кількість непрацюючих кредитів - великою. Саме тому націоналізація ПриватБанку буде важливим індикатором здатності влади утримати відновлення довіри до фінансової системи.

"Націоналізація допоможе Україні у виконанні програми МВФ, який передбачає заходи щодо поліпшення здоров'я банківської системи", - підсумували в агентстві.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"