ban2

На Донбасі відкрили 2 відбудовані мости

Сьогодні Петро Порошенко на Донеччині взяв участь у церемонії відкриття відбудованих мостів через річки Казенний Торець та Сіверський Донець
Про це повідомляє прес-служба президента.

"На окупованій території побачили, що це є наш перший пріоритет – відбудова звільненого Донбасу, створення нормальних умов для життя людей, зведення мостів, зведення будівель, шкіл, дитячих садків, відновлення будівель, де мешкають люди", - сказав Порошенко.

Відновлення мосту через річку Сіверський Донець поблизу села Закітне було розпочато 26 вересня 2016 року. З Державного фонду регіонального розвитку на відповідні роботи було спрямовано 36 млн грн., з обласного бюджету – 4 млн грн.

Договір на виконання робіт із будівництва мосту через річку Казенний Торець поблизу села Семенівка було укладено 12 вересня 2016 року. Міст було зруйновано внаслідок вибуху та руйнування прогонових будов і опор, що унеможливило рух транспортних засобів і пішоходів. Впродовж останніх двох років проїзд автотранспорту з обмеженням руху транспортних засобів загальною вагою до 10 тонн здійснювався понтонним мостом.

Будівельні роботи фінансувались за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, з якого було виділено 33,5 млн грн. та коштів з обласного бюджету – 3,7 млн грн.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"