ban2

Суд дав дозвіл на затримання Януковича та екс-міністра Захарченка

Слідчий закликав затримати підозрюваних, аби уникнути знищення доказів. Печерський суд міста Києва дав дозвіл на затримання позбавленого звання президента України Віктора Януковича і колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Рішення ухвалене у так званій "церковній справі" щодо незаконного позбавлення волі Олександра Драбинка, пише УП. Суд 3 січня за клопотанням слідчого ГПУ дозволив затримати Януковича, Захарченка так екс-начальника міліції Києва Валерія Коряка.

Слідчий повідомив, що підозрювані переховуються від слідства і суду, тому, аби уникнути знищення доказів та впливу на потерпілих, свідків та експертів, він закликав затримати і привести до суду підозрюваних для призначення їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Захарченко, Янукович і Коряк підозрюються у незаконному позбавлення волі Олександра Драбинка – особистого помічника нині покійного Предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира. Слідчі вважають, що Янукович та його оточення тиснули на покійного митрополита, щоб змусити зректися престолу.

Раніше Генеральна прокуратура України склала підозру екс-президенту Віктору Януковичу за статтею - незаконне позбавлення волі або викрадення людини. В ході розслідування провадження щодо незаконного позбавлення волі особистого помічника митрополита Володимира архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка) було зібрано достатньо доказів у причетності Януковича до злочину.

У цій справі, окрім Януковича, підозрюваними є колишні керівники правоохоронних органів Захарченко та Коряк, нардеп Вадим Новинський, а також інші працівники правоохоронних органів.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"