ban2

На наступному засіданні ВРУ може розглянути введення покарання за проплачені мітинги

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко наполягатиме на включення до порядку денного наступного пленарного засідання законопроекту «Про внесення змін до Кримінального Кодексу щодо підкупу учасників масових акцій».

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Водночас він просить підтримки всіх фракцій коаліції «для припинення свавілля з фейковими і проплаченими масовими акціями».

«Прийняття такого законопроекту Радою буде означати, що в ній переважає здоровий глузд і логіка. І навпаки», – наголосив він.

Геращенко нагадав, коли в середині березня опублікував у соцмережі свою законодавчу ініціативу про введення кримінальної відповідальності за організацію та фінансуванню платних мітингів, на нього «обрушився шквал критики»:

«Це замах на досягнення Майдану!»

«А як розбиратися, – який мітинг проплачений, а який чесний?»

«А раптом на чесному мітингу провокатори почнуть роздавати гроші? Що тоді робити?»

Саме через це, за словами нардепа, він вирішив почекати, «щоб хороша ідея стала ще кращою, якщо вилежиться трохи на полиці, як швейцарський сир, і поки суспільство саме не прийде до очевидного висновку, що проплачені чи організовані під загрозою звільнення масові акції – це ганьба для по-справжньому демократичного суспільства, а не загроза демократії».

Він додав, що після трьох днів навали ахметовських шахтарів + медведчуківських тітушок, що «обгидили центр Києва, тепер мені навпаки пишуть гнівні листи»: »Антон! Де твій Закон про кримінальну відповідальності за організацію проплачених мітингів? Чому його досі не прийняли?».

Він опублікував посилання на свій законопроект номер 2651 – «Про внесення змін до Кримінального Кодексу щодо підкупу учасників масових акцій».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"