Активісти кличуть шахтарів вимагати свої зарплати під офіс Ахметова
- Опубліковано в Україна змінюється
- 0 коментарів
Близько 20 представників "Демократичного альянсу" провели акцію під будівлею бізнес-центру "101 Тауер", де знаходиться офіс компанії ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на РБК-Україна.
Учасники мітингу час від часу вигукували "Рінат, перестань маніпулювати", "Шахтарі, йдіть сюди", "Разом з шахтарями проти Ахметова", "Ні маніпуляціям Ахметова".
За словами організаторів акції, метою пікету є привернення уваги шахтарів. Вони стверджують, що свої вимоги гірникам краще висувати під стінами офісу ДТЕК, ніж під Верховною Радою або Кабміном.
"Це не наш протест, не наш мітинг. Ми облаштували місце для протесту шахтарів. Ми даємо зрозуміти і говоримо про те, що краще місце для пікетування сьогодні є саме на вулиці біля стін офісу ДТЕК", – заявив глава "Демократичного альянсу" Василь Гацько.
Він зазначив, що "Демальянс" уже провів переговори з представниками профспілок шахтарів. "Зараз поїдемо, пошукаємо їх і спробуємо переконати, що так потрібно", – наголосив Гацько.
Близько 12:00 учасники акції зібрали свої речі й залишили вулицю перед офісом компанії ДТЕК.
Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що на мітингу в Києві була лише половина реальних шахтарів.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Суд стягнув з компанії Ахметова 810 млн грн на користь держбанку
- У Москві затримали активистів за читання Конституції Росії
- У Житомирі активісти не дозволили пройти повз військову частину "хресній ході" УПЦ МП
- Полтавці зустрічають Хресну ходу з Донбасу з прапорами і часником на голові
- У Мінську росіянина у футболці з Путіним змусили роздягтися

