ban2

До кінця року "Укргазвидобування" введе в дію 4 ДКС потужністю до 400 млн. куб м газу в рік

В травні ПАТ "Укргазвидобування"запускає у Львівській області Летнянську дожимну компресорну станцію та установку осушки газу, що дасть можливість збільшити видобуток і надавати населенню якісніший газ

За словами голови правління "Укргазвидобування" Сергія Костюка, відкриття ДКС це фактично друге дихання для старих родовищ. "З цих родовищ ще можна видобувати газ, але його потрібно підіймати, бо під власним тиском він вже не йде. На сьогодні УГВ експлуатує 139 родовищ. Залишкові баланси, тобто, ті які потрібно витискати під тиском, становлять близько 670 млрд куб м., активні запаси - 270 млрд куб м. Існує два шляхи збільшення видобутку це буріння нових родовищ, або модернізація вже існуючих",- наголошує Костюк.

Директор ГПУ "Львівгазвидобування" Олександр Сендега зазначає, що на сьогодні Летнянське та Опарське родовища, які відкриті ще у 80-х роках із уведенням у дію ДКС дадуть на добу до 300 тисяч метрів кубічних газу. "Для прикладу місто Львів на добу споживає в межах 300-400 тисяч. м3", - розповідає Сендега.

Він також повідомив, що на Летнянському родовищі вже збудована система осушити газу, яка дозволить підвищити якість газу, а відповідно і ефективність його використання.

До кінця року ПАТ "Укргазвидобування"планує відкрити ще три дожимні компресорні станції, одну у Львівській області та дві у Харківській, що в збільшить видобуток на майже 400 млн.м3 природнього газу в рік.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"